KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 15482135

nr 1548 2135

Etsning

Dagmar Norell, Flickansikte, Signerad. Numrerad, 15/25. Bildmått: 16x12 cm, yttermått inklusive ram: 41x31 cm

Utrop:

500 kr

måndag 19 juni 2023
kl 18:59:39

  • Tema
  • 19 jun

Kvinnliga Konstnärer

Läs mer om Kvinnliga Konstnärer